3.9.2017 - výlev srdíčka

3. září 2017 v 0:40 | Annie |  Diary

Happy,Happy,Happy,Happy,Happy..

ČLÁNEK 18+

Vždy, když se Vás někdo zeptá, zda jste šťastní, odpoveď zní v 90% ano. Nemusí to být nutně pravda, jen se třeba nechceme se svým trápením a starostmi svěřovat právě této osobě. ''Dobře.'' Vám odpoví kamarád. Pravý přítel se Vám podívá do očí a řekne ''Tak a teď pravdu''. Všimla jsem si, že je to pravda nedávno.

Ani nevím, proč jsem to napsala. Možná v poslední době hodně přemýšlím nad tím, kdo jsem, co jsem a kdo jsou lidi kolem mě. Předtím než začne soudit člověk ostatní, musí se pozastavit nad sebou.. A to jsem udělala. Vím, že jsem hodně žárlivá a občas až přehnaně citlivá. A potom, co jsem se přestala zabývat tím, kým jsem jsem se trochu zapřemýšlela nad lidmi kolem sebe a zjistila jsem jednu věc - ne každý, kdo se tváří jako přítel, jím musí opravdu být.

Viz. moje ''kamarádka''. 3 roky společně na střední, srandičky, kafíčka, obědy, večeře, přespávačky.. Klasická kamarádka. Ona věřila mě a já věřila jí. Je to asi dva roky zpátky co si začla s tzv. ''zakázaným ovovcem'', a aby se to nikdo z jejího okolí nedozvěděl všem jsme říkali, že je to můj přítel. BAAM, největší chyba. Všichni na to skočili, super! 1.1.2017 jsem si našla svoje zakázaný ovoce já. A jelikož jsem jí věřila, tak jsem se svěřila. BAM, chyba číslo dvě! Když pro někoho něco uděláme tak čekáme, že pro nás udělá on to samé. BAAM, třetí chyba. Neudělala. Udělala pravý opak. Místo podpory a udržení tajemství to práskla. Mému současnému příteli a své milované mamince, která je mimochodem taková česká blonďatá Cruella De Vil. (zlá, zapšklá, nechutně bohatá - manžel je bohatý, ona nic nedělá, jen nakupuje. a ještě do toho ho podvádí) Takže - po tom všem, co jsem pro ni udělala mi zabodla kudlu do zad. A to pořádně hluboko. Od té doby dělám mrtvého brouka. Neodpovídám, nekomunikuji, straním se. A je mi fajn. Od doby co jsem ze sebe přestala dělat neustále hadr na podlahu se cítím fajn. Nebudu se mstít, věřím v karmu.

Takže BAM BAM BAM - Svině může být kdokoliv, kdekoliv a kdykoliv :-)Fuh, jsem se zase rozčílila. Proč jsou někteří lidé tak zlý a mají potřebu neustále někoho shazovat a ubližovat'? Proč si doprdele nehledí svého, nestarají se o svůj hnůj..? Tohle přátelství byla jedna velká lež a sračka. UŽ NIKDY VÍC!
A pokud mě nedejbože napadne s ní komunikovat, ať jí alespoň jednu nenatáhnu. Ač by si to teda zasloužila.

Asi si teď myslíte, že se jí snažim shodit nebo pomluvit.. Ale tak to není. Jen je na čase to po 4 měsícíh trošku vyventilovat abych mohla být zase milá přítelkyně co peče cukrovinky a další podobný srágory.
Výsledek obrázku pro cruella
A abych se trochu uklidnila, povím vám o její mamince. Říkejme jí Magda. Magda je cca 40 letá paní, co je hubená jak proutek a na první pohled působí velice sympaticky. Měla jsem radost, když jsme spolu seděly u stolu a ona semnou komunikovala na úrovni, smály jsme se a povídaly jsme si. Jezdila jsem s nimi i na chatu k jezeru, kde jsem to uplně zbožňovala. No nic.. Všechno vypadá skvěle že? Ale není. Je to manželka zbohatlíka, který vydělává peníze nelegálním způsobem (zní to jako kdyby byl zloděj, že?), nepracuje, žije jen pro utrácení pěnez (kabelek Tomy Hilfiger, Gucci, Guess a Armani, či Gant - kdyby jen kabelek), chodí na předražený kávičky s kamarádkama a večeře s milencema. Supr panička že? Zůstat po boku manžela jen kvůli tomu, aby nepřišla o všechen majetek. Fuj, chce se mi z ní zvracet. Tváří se jako kamarádka a přitom je to ta největší svině, kterou jsem kdy poznala.
BAM.
Související obrázek
Ale já věřím na karmu, že každému dá to co si zaslouží.
Fuj, já jsem ale upřímná.


Jinak abyste pochopili to BAM - je to jako ''bééééém''.. nevím, naučila mě to ségra Úžasný

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 one-girl | E-mail | Web | 3. září 2017 v 23:55 | Reagovat

Hlavně si z toho musíš vzít ponaučení a vážně věřit v karmu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama